Aktualności

Rusza 13. edycja uznanego i prestiżowego plebiscytu flotowego Fleet Derby 2024 (www.fleetderby.pl). Plebiscyt ma na celu prezentację produktów i usług, które kształtują rynek i mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej i flotowej. Zgłoszenia przyjmowane są w 42 kategoriach od początku grudnia 2023r. do końca marca 2023r. Wyłącznym organizatorem plebiscytu jest redakcja miesięcznika „Fleet”.


Fleet Derby to plebiscyt internetowy, dedykowany zarówno dostawcom rynkowym, jak i jego odbiorcom. Każdego roku o udział w plebiscycie zabiegają kluczowi gracze branży flotowej. Plebiscyt to inicjatywa, która wskazuje na trendy i dostarcza informacji zwrotnej wszystkim producentom i dostawcom rynkowym. Zwycięzcy plebiscytu cieszą się prestiżowym wyróżnieniem, co z kolei wpływa pozytywnie na ich wizerunek i przyciąga uwagę partnerów biznesowych.

W plebiscycie głosują fleet managerowie, osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach. Głosowanie w plebiscycie odbywa się online, na stronie: www.fleetderby.pl  

 

Nowości Fleet Derby 2024

W tej edycji plebiscytu zostały dodane nowe kategorie, obejmujące obszar elektromobilności oraz technologii cyfrowych dla floty, celem lepszego odzwierciedlenia współczesnych wyzwań branży:Kategorie plebiscytu Fleet Derby 2024

 

 

Zgłoszenia do plebiscytu 

Zgłoszenia do Plebiscytu będą przyjmowane od 4 grudnia 2023r. do 31 marca 2024r. poprzez bezpośredni kontakt z działem handlowym Organizatora (dane poniżej) lub kontakt mailowy: derby@fleet.com.pl  

Jedna firma może zgłosić kilka produktów/usług/samochodów niskoemisyjny etc. w różnych kategoriach (z zaznaczeniem, że jeden, konkretny produkt/ usługa flotowa może być zgłoszona/y tylko w jednej kategorii). Liczba zgłoszeń przypadających na jednego partnera – max. cztery.

Promocja zgłoszonych i nominowanych do plebiscytu będzie odbywała się wielokanałowo do połowy czerwca 2024, zarówno za pośrednictwem stron www.fleetderby.plwww.fleet.com.pl, social mediów, jak i newsletterów wysyłanych do subskrybentów Fleet.
Głosowanie w plebiscycie potrwa do 7 czerwca 2024, a ogłoszenie wyników nastąpi 19 czerwca 2024.

Lista wszystkich kategorii oraz warunki uczestnictwa w plebiscycie opisane są szczegółowo na stronie: https://www.fleetderby.pl/zglos-udzial  i w regulaminie plebiscytu.

 

Kontakt

Zainteresowanych zgłoszeniem produktów i usług do plebiscytu Fleet Derby 2024, poprosimy o kontakt z organizatorem: 

E-mail: derby@fleet.com.pl  

 

Dział handlowy:
Krzysztof Turczak
Dyrektor rozwoju
kom: +48 608 362 932
tel: +48 (71) 339 79 22
e-mail: krzysztof.turczak@fleet.com.pl 

 

Menedżer projektu:
Dominika Wejksznia
kom.: +48 668 400 633
tel.: +48 (71) 339 79 22
e-mail: dominika.wejksznia@fleet.com.plFleet Derby to więcej niż plebiscyt – to okazja do zaprezentowania swoich innowacji, zdobywania uznania w branży i budowania relacji z liderami rynku. 

 

Zapraszamy do zgłaszania swoich nowości produktowych.