Fleet Derby 2024
Volvo EX30

Volvo EX30 to najnowszy i najmniejszy model w ofercie Volvo. Od swoich większych braci różni się nie tylko zupełnie nowym stylem. Bazuje na innej płycie podłogowej (SEA) i jest wyposażony w szereg unikalnych rozwiązań.

Volvo EX30 jest samochodem, który najmniej obciąży środowisko naturalne ze wszystkich modeli Volvo – już sam rozmiar sprawia, że jego produkcja wymaga mniej energii i materiałów. Kompaktowe rozmiary mają korzystny wpływ na zużycie energii niezbędnej do napędzania auta.

 

Kolejnym ukłonem wobec natury jest korzystanie z tworzyw z recyklingu. 25% aluminium użytego do produkcji EX30 pochodzi z odzysku. Podobnie jak 17% stali i 17% tworzyw sztucznych. 

Volvo EX30 wyposażone jest w liczne systemy bezpieczeństwa: posiada system wykrywający inne samochody oraz rowerzystów mijających pojazd, radar i kamerę o dłuższym zasięgu z przodu, jest też oddzielna kamera szerokokątna ułatwiająca parkowanie i cztery ultradźwiękowe czujniki parkowania. Oprócz tego samochód dysponuje systemem Safe Space (10 czujników ultradźwiękowych, 5 radarów, 5 kamer i 2 czujniki w kabinie).

Dowiedz się więcej! Przetestuj!
Z przyjemnością informujemy, że masz unikalną szansę zapoznać się bliżej ze zgłoszonym produktem/usługą flotową. Wystarczy, że wyrazisz swoje zainteresowanie tym konkretnym rozwiązaniem i wypełnisz krótki formularz, a zapewnimy Ci dostęp do szczegółów lub nawet możliwość przetestowania wybranego produktu lub usługi.

Chcę przetestować

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

Pozostałe kategorie Fleet Derby 2024

Powrót
do strony głównej