Fleet Derby 2024
MAXUS DELIVER 9

Nowy model powiększa gamę pojazdów użytkowych MAXUS i wyznacza nowy standard w branży, dzięki mocnemu silnikowi wysokoprężnemu, niezwykle solidnej konstrukcji i bardzo bogatemu wyposażeniu oferowanemu w standardzie.

 

Maxus Deliver 9 został zaprojektowany, aby sprostać zmieniającym się potrzebom klientom poszukującym niezawodnego i wydajnego pojazdu do swoich wymagań transportowych. Dzięki nowoczesnemu wysokoprężnemu silnikowi o pojemności 1996 cm3 ten model dostawczy zapewnia wyjątkowe osiągi, oszczędność paliwa i trwałość, co czyni go idealnym wyborem na dalekie podróże i najcięższe zadania. 2,0-litrowy turbodoładowany silnik wysokoprężny o mocy 150 KM i momencie obrotowym 375 Nm spełnia najnowsze wymagania normy Euro 6E, zgodne ze strefami czystego powietrza, wymaganymi w coraz większej ilości miast.

 

Oprócz mocnego silnika, nowy model lekkiego samochodu dostawczego jest standardowo wyposażony w szereg wysokiej jakości funkcji i wyposażenia. Maxus postawił na pierwszym miejscu bezpieczeństwo, oferując w standardzie zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak sześć poduszek powietrznych, układ zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania (ABS), elektroniczna kontrola stabilności (ESP) i kamerę cofania, zapewniając bezpieczną jazdę. Ponadto na wyposażeniu znajduje się asystent wspomagający ruszania pod górę (HHC), system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, tempomat i 10,1 calowy ekran dotykowy. 

 

 

Ponadto nowy model lekkiego samochodu dostawczego może pochwalić się przestronnym i ergonomicznym wnętrzem, zapewniającym komfort i wygodę zarówno kierowcy, jak i pasażerom. 

Dzięki dużej przestrzeni ładunkowej pojazd ten oferuje wszechstronność dla różnych potrzeb biznesowych i osobistych. Pojemność ładunkowa wynosi 11,55 metra sześciennego a maksymalna ładowność 1140 kg. W ofercie polskiego dystrybutora jest również podwozie do zabudowy o długości 6,2 m. i maksymalnej ładowności 1445 kg. W ofercie polskiego dystrybutora znajduje się szereg opcji zabudowy, aby zaspokoić potrzeby większości klientów. Są to między innymi zabudowa izotermiczna, kontener, skrzynia.

 

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

RSA POLSKA Sp z o.o.
Głosuj

MAXUS E-DELIVER 3
Wiodący w swojej klasie, MAXUS E-DELIVER 3