Fleet Derby 2024
Test DEKRA baterii pojazdów EV

Kondycja baterii w pojeździe elektrycznym lub hybrydowym odgrywa kluczową rolę w określeniu jego wartości rynkowej i użyteczności.

Test DEKRA baterii pojazdu elektrycznego lub hybrydowego przeprowadzony z zastosowaniem opatentowanego algorytmu wykorzystującego sztuczną inteligencję, zapewnia przejrzysty pomiar pojemności baterii przy zachowaniu tolerancji pomiaru na poziomie +/- 2,5% i z uzyskaniem wyników w ciągu ok.15 min. 

Wynikiem testu DEKRA baterii jest elektroniczny raport z określeniem Wskaźnika Pozostałej Pojemności (SoH) akumulatora pojazdu, obliczonego w oparciu o pomiar statyczny oraz dynamiczną próbę przyspieszenia.

Wiarygodność i dokładność systemu pomiarowo-analitycznego testu DEKRA baterii została potwierdzona przez Uniwersytet Techniczny w Aachen oraz przez różnych producentów aut elektrycznych.

Szybkie i dokładne wyniki testu DEKRA baterii umożliwia kupującym i sprzedającym lepsze oszacowanie wartości, funkcjonalności i wydajności używanych pojazdów elektrycznych. 

 

Chcesz pozyskać więcej informacji od Producenta lub przetestować wybrany przez Ciebie produkt "Test DEKRA baterii pojazdów EV" ? Wypełnij poniższy formularz a wszystko załatwimy dla Ciebie i postaramy się umówić Ciebie z producentem.
UWAGA: Dostępność usługi w miastach: Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Wrocław, Radom.

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

DEKRA Polska sp. z o.o.
Głosuj

Pozostałe kategorie Fleet Derby 2024

Powrót
do strony głównej