Fleet Derby 2024
Shell Card EV

Z roku na rok wzrasta liczba pojazdów elektrycznych poruszających się po polskich drogach. W ciągu ostatniego roku liczba elektryków zwiększyła się o 52% w porównaniu z 2022 r. Wielu użytkowników elektryków to klienci biznesowi, dlatego potrzebne jest rozwiązanie, które ułatwi im zarządzanie elektryczną lub hybrydową flotą. Jednym z takich narzędzi jest Shell Card EV.

 

Szeoki zasięg punktów ładowania elektrycznych 

Shell Card EV daje dostęp do największej sieci ładowania w Polsce, obejmującej ponad 4500 punktów ładowania (dzięki współpracy z Ionity, GreenWay, EV+, Power Dot, Elocity, Noxo Energy, Last Mile Solutions i Pure City, Go-Blue, Horyzont EV, Budimex, APOCA Charging, Porsche, Columbus Energy, Qwello), a także do ponad 600 000 punktów w Europie, z uwzględnieniem superszybkich ładowarek o mocy sięgającej 350 kW.

Karta pozwala na uregulowanie płatności nie tylko za tankowanie czy ładowanie pojazdu elektrycznego, ale także opłacenie szeregu innych usług, takich jak myjnia czy opłaty drogowe. Wszystkie transakcje związane z ładowaniem pojazdów elektrycznych są transparentnie przedstawiane na skonsolidowanej fakturze, łącznie z innymi kosztami. Jedna faktura obejmująca wszystkie koszty pozwala na zredukowanie czasu poświęcanego na administracyjne czynności związane z rozliczaniem floty, umożliwiając efektywne zarządzanie zasobami finansowymi przedsiębiorstwa.

W tandemie z Shell Card EV działa aplikacja Shell Recharge. Dzięki niej użytkownicy mogą szybko znaleźć najbliższy punkt ładowania, sprawdzić aktualne stawki oraz zdalnie zarządzić sesją ładowania z poziomu pojedynczej aplikacji. Łatwe w użyciu inteligentne opcje filtrowania w aplikacji pozwalają łatwo znaleźć odpowiednią ładowarkę.

 

Zaawansowane narzędzia do zarządzania flotą

W celu zapewnienia kompleksowej ochrony przed potencjalnymi nadużyciami, Shell oferuje zaawansowane narzędzie w postaci intuicyjnej platformy do zarządzania flotą – Shell Fleet Hub. Dzięki tej platformie, użytkownicy posiadają pełną kontrolę nad kartami, uzyskując wgląd w transakcje oraz fakturowanie.

Podsumowując, karta Shell Card umożliwia wygodne i bezproblemowe rozliczanie się za każde ładowanie pojazdu elektrycznego na publicznych sieciach ładowania. Bez względu na markę czy model pojazdu, karta zapewnia łatwość w użyciu, eliminując zawiłości związane z różnymi standardami czy protokołami ładowania. Rozwiązanie gwarantuje płynne i efektywne korzystanie z infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych.

 Więcej informacji na stronie Karty flotowe do samochodów elektrycznych | Shell Polska

Dowiedz się więcej! Przetestuj!
Z przyjemnością informujemy, że masz unikalną szansę zapoznać się bliżej ze zgłoszonym produktem/usługą flotową. Wystarczy, że wyrazisz swoje zainteresowanie tym konkretnym rozwiązaniem i wypełnisz krótki formularz, a zapewnimy Ci dostęp do szczegółów lub nawet możliwość przetestowania wybranego produktu lub usługi.

Chcę przetestować

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

Shell Polska Sp. z.o.o.
Głosuj

Shell Card
Shell Card – wygodne rozwiązanie dla Twojej floty
Shell Fleet App
Shell Fleet App – mikroflota w Twoim telefonie
Shell API
Shell API – kompleksowa obsługa Twoich systemów zarządzania