Fleet Derby 2024
Zrównoważona mobilność z MHC Mobility

W dziedzinie dekarbonizacji, jako MHC Mobility, wyróżniamy się innowacyjnym podejściem do usług mobilności. Oferujemy szeroki zakres opcji transportowych oraz konsultacje, które pomagają naszym Klientom świadomie wybierać pojazdy o niskim lub zerowym wpływie na środowisko. Nasza oferta opiera się na kompleksowej analizie TCO, która porównuje koszty eksploatacji pojazdów spalinowych z ich elektrycznymi odpowiednikami, umożliwiając Klientom podejmowanie decyzji korzystnych zarówno dla ich biznesu, jak i dla planety.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama pojazdów nisko- i zeroemisyjnych, obejmująca zarówno samochody osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe. Wierzymy w kompleksowe podejście do mobilności, dlatego też oferujemy elektryczne rowery i skutery, wpisując się w trend mikromobilności i promując alternatywne formy transportu w miastach.

Nie poprzestajemy jedynie na oferowaniu rozwiązań. W ramach naszego zaangażowania w szerzenie świadomości o e-transformacji, zorganizowaliśmy już cztery edycje naszego autorskiego projektu, czyli Wielkiego Testu Pojazdów Elektrycznych dla naszych Klientów. Oprócz opracowania tego projektu, przeprowadziliśmy badanie z udziałem uczestników WTPE, na podstawie którego wydaliśmy trzy raporty dotyczące stanu elektromobilności w Polsce. Dzięki temu nie tylko dostarczamy rozwiązania, ale również edukujemy i inspirujemy do zmiany na lepsze.

MHC Mobility to więcej niż firma świadcząca usługi mobilności. To partner, który prowadzi Klientów w kierunku zrównoważonej przyszłości, krok po kroku redukując emisję CO2 i zmierzając ku czystszemu środowisku dla wszystkich. Dołącz do nas w tej ekscytującej podróży ku dekarbonizacji!

https://mhcmobility.pl/elektromobilnosc-samochody-elektryczne-dla-Twojej-firmy

GŁOSOWANIE W PLEBISCYCIE FLEET DERBY 2024 DOBIEGŁO KOŃCA!

Ogłoszenie wyników nastąpi w 19 czerwca br.

Dziękujemy za udział w plebiscycie i zapraszamy za rok!

MHC Mobility
Głosuj

Mobility Spot
Odkryj nowy wymiar mobilności korporacyjnej z MHC Mobility!
Aplikacja MHCGO
Zapomnij o niespodziankach na drodze dzięki aplikacji MHCGO!