Ubezpieczenie prawne DAS FLOTA

Baner Car Fleet 2 FINAL

D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej

DAS FLOTA to ubezpieczenie prawne dla firm posiadających floty pojazdów osobowych, ciężarowych czy też floty mieszane. Ubezpieczenie zapewnia m. in. nielimitowane telefoniczne porady prawne, pokrycie kosztów sądowych oraz wynagrodzenia prawnika m.in. w sprawach karnych i wykroczeniowych. Obejmuje ochroną zarówno ubezpieczone pojazdy, jak i kierowców na terenie ponad 40 krajów.

DAS FLOTA zapewnia natychmiastowe wsparcie dzięki 24- godzinnej infolinii porad prawnych. Tym samym zdejmuje ciężar obsługi problemów prawnych kierowców z barków zarządzającego flotą.To ważne, szczególnie w nagłych sytuacjach. Dzięki DAS FLOTA kierowca, którego oskarżono o spowodowanie wypadku, zaraz po zdarzeniu może skontaktować się z prawnikiem, zwiększając szansę na skuteczną obronę. Natomiast firma może uniknąć niepotrzebnych konsekwencji prawnych i finansowych, w tym utraty zniżek OC.

DAS FLOTA to świetne rozwiązanie dla firm transportowych, ze względu na ochronę w sprawach administracyjnych i wykroczeniowych powiązanych z transportem. DAS FLOTA pomoże także w przypadku sporów z Inspekcją Transportu Drogowego lub jej lokalnymi odpowiednikami w Europie.

Ubezpieczenie prawne DAS FLOTA to wyjątkowe uzupełnienie ubezpieczeń komunikacyjnych, i zdecydowany „must have” każdej firmy posiadającej flotę.

GŁOSOWANIE

Głosowanie zostało zakończone. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 23 czerwca 2020.

Weź udział w głosowaniu we wszystkich kategoriach Fleet Derby wypełnij pełny formularz. GŁOSUJ

Wybierz najlepszych w poszczególnych kategoriach:

Back to top