SJS Driving Academy

5D3_3240 - DA

Grupa SJS S.A.

SJS Driving Academy wywodzi się z najstarszej markowej akademii doskonalenia techniki jazdy – Szkoły Jazdy Subaru, która w tym roku świętuje swoje dwudziestolecie na rynku i do dziś cieszy się ogromną popularnością oraz niesłabnącym zaufaniem klientów.

W swojej ofercie SJS Driving Academy posiada zróżnicowany i dopasowany do rozmaitych potrzeb naszych klientów wachlarz propozycji. Podstawą są szkolenia z doskonalenia techniki jazdy, klasyczne szkolenia flotowe nastawione na bezpieczeństwo oraz obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem floty (minimalizacja kolizji aż o 80%, zużycie paliwa nawet o 25%), ecodriving, aż po treningi dla osób z aspiracjami mistrzowskimi w różnych dyscyplinach motorsportu, jak na przykład Treningi z Wojtkiem Chuchałą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wśród których sporą część stanowią panie, stworzyliśmy autorski projekt szkoleń z bezpiecznej jazdy dla kobiet a zmiany klimatyczne i troska o nasze środowisko spowodowała, że naszą flotę zasiliły samochody elektryczne, czego konsekwencją stały się szkolenia dedykowane ich właścicielom.

Obecnie nasze grono zasila 16certyfikowanych instruktorów a rocznie z usług SJS korzysta ponad 6.000 osób. Działamy na terenie 12 ośrodków szkoleniowych w Polsce, posiadamy również własne obiekty szkoleniowe: Tor Kielce w Miedzianej Górze oraz ODTJ SJS Warszawa – Bemowo.

Tym, co wyróżnia ofertę SJS Driving Academy na rynku jest z pewnością kompleksowe podejście do kwestii bezpieczeństwa (polegające na uświadamianiu ryzyka oraz nauce efektywnego wykorzystania dostępnych systemów bezpieczeństwa), co jest nie tylko naszą pracą, ale w pierwszej kolejności – misją i pasją.

GŁOSOWANIE

Głosowanie zostało zakończone. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 23 czerwca 2020.

Weź udział w głosowaniu we wszystkich kategoriach Fleet Derby wypełnij pełny formularz. GŁOSUJ

Wybierz najlepszych w poszczególnych kategoriach:

Back to top