PZU – kompleksowe rozwiązania dla klientów flotowych.

pzu_logo_ubezpieczenia

PZU S.A.

Jednym z priorytetów PZU na 2020 rok jest bycie jak najbliżej klientów flotowych. Dbamy o to, aby współpraca z klientami była stabilna i przewidywalna, również w aspekcie cenowym. Chcemy, by poziom obsługi firm flotowych pozostał naszym wyróżnikiem na rynku. Wspieramy klientów w zarządzaniu ryzykiem – doradzamy jak ograniczać koszty szkód, ich częstość, a w efekcie zmniejszać cenę ubezpieczenia.

W ramach kompleksowej oferty naszym klientom proponujemy:

Programy prewencyjne

  • PZU Bezpieczna Flota – kompleksowy program prewencyjny, który realizujemy od 2010 roku. Dzięki temu zwiększamy świadomość bezpieczeństwa na drodze oraz poprawiamy umiejętności prowadzenia pojazdów przez kierowców flotowych.
  • PZU Audax – program prewencyjny dla naszych klientów nastawiony na wdrażanie nowoczesnych rozwiązań ograniczających ryzyko szkód. Celem programu jest poprawa wskaźnika szkodowości m.in. z wykorzystaniem telemetrii i innych działań prewencyjnych.

Zarządzanie ryzykiem we flocie
Jako pierwszy ubezpieczyciel na rynku powołaliśmy Zespół Zarządzania Ryzykiem we Flotach. Aby jeszcze lepiej odpowiadać na szczególne potrzeby klientów w tym obszarze, przeprowadziliśmy też wewnętrzną zmianę w obszarze underwritingu dla flot. Zgrupowaliśmy branże o podobnych charakterystykach i przypisaliśmy je do poświęconych im zespołów underwriterów. Dzięki temu lepiej rozumiemy specyfikę działalności klienta i wyzwania, z którymi musi się mierzyć, co przekłada się na bardziej precyzyjną ocenę ryzyka i trafniejszą ofertę cenową na kolejne lata.

„PZU Wsparcie Prawne za Granicą” dla flot w transporcie międzynarodowym
To usługa skierowana do wszystkich firm, których kierowcy jeżdżą za granicę. Ubezpieczony otrzymuje natychmiastową pomoc prawną w razie wypadku komunikacyjnego za granicą. Wystarczy, że zadzwoni pod numer alarmowy, a jego sprawą zajmie się specjalista PZU, który dodatkowo wesprze językowo kierowcę np. podczas rozmów z policją, służbami ratunkowymi, uczestnikami czy świadkami zdarzenia. Wspieramy naszych klientów w 37 krajach Europy, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

PZU. Obierz z nami kurs na jakość i ekspercką wiedzę o flotach.

GŁOSOWANIE

Głosowanie zostało zakończone. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 23 czerwca 2020.

Weź udział w głosowaniu we wszystkich kategoriach Fleet Derby wypełnij pełny formularz. GŁOSUJ

Wybierz najlepszych w poszczególnych kategoriach:

Back to top