Karta Paliwowa Shell Card

fleetDerbyShell-Card_v2

Shell Polska Sp. z.o.o.

Shell Card to karta paliwowa dedykowana wszystkim, małym jak i dużym flotom. Karty Shell są akceptowane na ponad 22 tys. stacjach Shell w Europie i blisko 16 tys. stacjach partnerskich. W Polsce użytkownicy Shell Card mają do dyspozycji ponad 900 stacji: Shell i Lotos.

Shell Card to szereg korzyści dla użytkowników związanych z wygodą, kontrolą, bezpieczeństwem, neutralnością klimatyczną oraz oszczędnościami. Karta umożliwia wygodne uiszczanie opłat za przejazdy drogami, tunelami i mostami w 25 krajach oraz sprawne rozliczanie podatku VAT i akcyzy. Dzięki partnerstwu z TRAVIS przewoźnicy mogą zarezerwować takie usługi, jak parkingi, mycie ciężarówek i cystern, za które zapłacą kartą paliwową Shell Card.

Do efektywnego zarządzania kartami służy nowoczesna platforma internetowa Shell Fleet Hub, która umożliwia kontrolę wydatków i zużycia paliwa, generowanie raportów, określenie własnych parametrów kontrolnych, limitów oraz alertów e-mail albo SMS.

Od stycznia 2021 r. posiadacze Shell Card mogą zdecydować się na kompensację emisji CO2 z paliwa kupionego za pomocą karty paliwowej Shell. Łączna ilość emisji CO2, która została skompensowana w wyniku uczestnictwa w usłudze jest poświadczona rocznym certyfikatem wydawanym przez Shell.

GŁOSOWANIE

Imię głosującego: Nazwisko głosującego: E-mail firmowy głosującego:
pokaż całość...
pokaż całość...

Weź udział w głosowaniu we wszystkich kategoriach Fleet Derby wypełnij pełny formularz. GŁOSUJ

Wybierz najlepszych w poszczególnych kategoriach:

Back to top