Karta paliwowa LOTOS Biznes

karta

LOTOS Paliwa

wachlarzkartKarty LOTOS Biznes akceptowane są na ponad  500 stacjach LOTOS, w tym 21 stacjach MOP (Miejsce Obsługi Podróżnych) przy autostradach A1, A2, A4, A6 i przy trasach S3 i S7.

Karty LOTOS Biznes (bezgotówkowe oraz pre-paid) akceptowane są również na 415 stacjach Shell. Sieci LOTOS i Shell uzupełniają się geograficznie. Stacje obu sieci położone są na strategicznych trasach tranzytowych, w wielkich miastach i w wielu mniejszych miejscowościach.

Międzynarodowy zasięg zapewnia Karta LOTOS Esso, która jest akceptowana na ponad 8000 stacjach w Europie. Dodatkowe  usługi dostępne w ofercie międzynarodowej to serwis naprawczy, zwrot zagranicznego podatku VAT, uczestnictwo w systemach automatycznego poboru opłat za przejazdy drogami i autostradami w Europie, a także możliwość opłaty za przejazdy wybranymi tunelami.

Karty LOTOS Biznes to program kart bezgotówkowych, przedpłaconych i gotówkowych. To idealne rozwiązanie zarządzania wydatkami samochodowymi w firmie – obejmujące m.in. rabaty na paliwa, LPG i usługi, podgląd wszystkich transakcji on -line i zbiorcze fakturowanie. Karty zapewniają korzyści dla każdego przedsiębiorstwa, bez względu na rodzaj i wielkość floty pojazdów. Indywidualnie dedykowane rozwiązania odpowiadają na stale rosnące potrzeby rynku, związane z zapotrzebowaniem na paliwo i zarządzaniem parkiem samochodowym.

Od listopada 2018 r. w ramach współpracy z HPC24 klienci LOTOS Biznes mogą skorzystać z 3-miesięcznego, bezpłatnego pakietu próbnego, w ramach którego otrzymują dostęp do sieci 1000 sprawdzonych serwisów samochodowych.

Na początku 2020 r. karta LOTOS Biznes zyskała nową szatę graficzną, oraz rozróżnienie na karty gotówkowe i bezgotówkowe.

Za obsługę kart bezgotówkowych dla małych i średnich przedsiębiorstw  we współpracy z LOTOS Paliwa odpowiada firma Fleetcor – wiodący, globalny dostawca kart paliwowych i rozwiązań płatniczych.

GŁOSOWANIE

Głosowanie zostało zakończone. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 23 czerwca 2020.

Weź udział w głosowaniu we wszystkich kategoriach Fleet Derby wypełnij pełny formularz. GŁOSUJ

Wybierz najlepszych w poszczególnych kategoriach:

Back to top