Karta Paliwowa LOTOS Biznes

lotos-karta

Grupa LOTOS S.A.

Karty LOTOS Biznes to idealne rozwiązanie dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, niezależnie od wielkości floty. Akceptowane są na ponad 500 stacjach LOTOS oraz ponad 400 stacjach Shell w całym kraju. Stacje LOTOS, oprócz paliw najlepszej jakości, oferują bogatą ofertę produktów gastronomicznych, a także szeroki wachlarz dostępnych usług, tj.: sklep, myjnia, czy usługi motoryzacyjne.

Międzynarodowy zasięg zapewnia Karta LOTOS ESSO, która jest akceptowana na ponad 12 000 stacji w 15 krajach w Europie, w tym na ponad 800 stacjach autostradowych. Dodatkowe usługi dostępne w ofercie międzynarodowej to serwis naprawczy, zwrot zagranicznego podatku VAT, uczestnictwo w systemach automatycznego poboru opłat za przejazdy drogami i autostradami w Europie, a także możliwość opłaty za przejazdy wybranymi tunelami.

Program kart bezgotówkowych, przedpłaconych i gotówkowych odpowiada na potrzeby firm z różnych sektorów. W zależności od specyfiki prowadzonej działalności, klienci mogą wybrać kartę bezgotówkową, która pozwala na korzystanie z zalet odroczonego terminu płatności, a jej główną zaletą jest eliminacja obrotu gotówkowego. Dla firm, które należność za paliwa chcą regulować gotówką bezpośrednio po dokonaniu zakupu na stacji, dedykujemy kartę gotówkową, która nie posiada progu minimalnych odbiorów, a umowę można podpisać bezpośrednio na stacji. Karta pre-paid jest idealnym rozwiązaniem dla firm z krótką historią rynkową.
Karty LOTOS Biznes to przede wszystkim elastyczny system rabatowania i rozliczeń; dopracowane mechanizmy raportowe; bogaty wybór opcji blokad i limitów w parametrach karty. To również bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzystość, która powoduje, że zarządzanie flotą staje się łatwiejsze.

GŁOSOWANIE

Imię głosującego: Nazwisko głosującego: E-mail firmowy głosującego:
pokaż całość...
pokaż całość...

Weź udział w głosowaniu we wszystkich kategoriach Fleet Derby wypełnij pełny formularz. GŁOSUJ

Wybierz najlepszych w poszczególnych kategoriach:

Back to top