EETS Shell – Europejskie rozwiązanie firmy Shell dla poboru opłat drogowych

EETS Shell

Shell Polska Sp. z o.o.

Shell jest liderem w dziedzinie inteligentnych systemów poboru opłat drogowych. Naszą odpowiedzią na dyrektywę odnośnie Europejskiej Usługi Opłaty Elektronicznej jest rozwiązanie EETS Shell. Jest to proste w instalacji i obsłudze narzędzie, które zapewnia firmom platformę do zarządzania opłatami drogowymi, zniżkami oraz zwrotami VAT. Rozwiązanie to działa już w 14 krajach, takich jak: Austria, Belgia, Francja, Niemcy, Włochy, Portugalia, Hiszpania, Dania, Szwecja, Norwegia, Szwajcaria, Bułgaria i Węgry oraz w tunelach Herrentunnel (Niemcy) i Liefkenshoek w Antwerpii (Belgia), a także na Polskiej autostradzie A4 (Kraków-Katowice), co zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie firmom transportowym, które z nich korzystają.

Dodatkową, ale jakże ważną, korzyścią płynącą z rozwiązania EETS od Shell, jest uproszczenie spraw administracyjnych przy pomocy zbiorczej faktury dla wszystkich opłat drogowych – w wybranej walucie klienta. Dodatkowo, w systemie Shell, zwroty i zniżki oferowane przez poszczególnych operatorów opłat drogowych są wypłacane automatyczne. Ta intuicyjna technologia oraz bezpłatne i bezprzewodowe aktualizacje zapewniają wygodę w użytkowaniu naszym klientom.

Rozwiązanie EETS Shell jest również w pełni zintegrowane z kartą paliwową Shell Card, dzięki której użytkownicy uzyskują kontrolę nad pozostałymi wydatkami w trasie, takimi jak paliwo, myjnie, parkingi czy pomoc drogowa.

GŁOSOWANIE

Imię głosującego: Nazwisko głosującego: E-mail firmowy głosującego:
pokaż całość...
pokaż całość...

Weź udział w głosowaniu we wszystkich kategoriach Fleet Derby wypełnij pełny formularz. GŁOSUJ

Wybierz najlepszych w poszczególnych kategoriach:

Back to top