BMW Driving Experience

bmw_driveexp_750_400

BMW Driving Experience jest dostawcą kursów szkoleniowych dla kierowców, umożliwia rozwijanie pasji i zdobywanie doświadczenia za kierownicą BMW. Teraz dostępne również w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem aktualnych i potencjalnych klientów flotowych, dla których możliwa jest organizacja dedykowanego dnia itp. Itd. BMW Driving Experience to niezapomniane emocje za kierownicą najnowyszch modeli BMW jednocześnie zapewniając uczestnikom zdobywanie zaawansowanych umiejętności z zakresu bezpiecznej i dynamicznej jazdy w różnych – również skrajnych – warunkach drogowych. Wydarzenia odbywają się w specjalnie przygotowanych Ośrodkach Doskonalenia Techniki Jazdy (Bednary Driving City i Tor Modlin) oraz na torze wyścigowym Silesia Ring. Uczestnicy mogą wybierać spośród czterech programów treningowych: BMW M Intensive Training, BMW M Perfection Training, BMW Basic Safety Training oraz BMW Basic Compact Training.

BMW Driving Experience to jednak nie tylko sportowe emocje na najwyższym motoryzacyjnym poziomie i świetnie spędzony czas, ale również imprezy grupowe, skrojone na miarę potrzeb i grupy docelowej. Szeroka możliwość dopasowania wydarzenia do indywidualnych oczekiwań to prosty sposób na stworzenie niezapomnianego spotkania w gronie przyjaciół, współpracowników lub kontrahentów, za kierownicą najnowszych modeli BMW.

Organizacja grupowych imprez motoryzacyjnych może w łatwy sposób przełożyć się na realizację założonych planów, takich jak poprawa bezpieczeństwa, zmniejszenie szkodowości floty czy integracja pracowników. Zapraszamy do kontaktu – nasz zespół udzieli indywidualnej pomocy w precyzyjnym planowaniu i realizacji każdego szczegółu wydarzenia.

GŁOSOWANIE

Głosowanie zostało zakończone. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 23 czerwca 2020.

Weź udział w głosowaniu we wszystkich kategoriach Fleet Derby wypełnij pełny formularz. GŁOSUJ

Wybierz najlepszych w poszczególnych kategoriach:

Back to top