99SELECT – program oparty na sprzedaży wyselekcjonowanych samochodów z floty

salony

99SELECT to marka, która należy do grupy 99RENT, w skład, której wchodzą największe międzynarodowe wypożyczalnie: Enterprise, National i Alamo.
Dzięki tej współpracy, oferujemy wyselekcjonowane samochody używane z floty 99RENT, jak i pozostałych spółek, z największych firm leasingowych i CFM oraz od autoryzowanych dealerów różnych marek.

Początki 99SELECT sięgają 2016 roku, kiedy to firma 99RENT przeniosła się na ul. Połczyńską 10 w Warszawie.
Dzięki temu, siedzibą firmy stał się Salon Samochodów Używanych 99SELECT gwarantujący najwyższy komfort prezentacji samochodów oraz jazd próbnych. W październiku 2019 roku na czele 99SELECT stanął Piotr Męclewski – doświadczony menadżer z branży automotive.
Piotr w swojej karierze współpracował z wieloma grupami dealerskimi wielu marek, a przez ostatnie 6 lat w grupie Porsche Inter Auto piastował stanowisko Country Fleet Sales Manager, a następnie Sales Manager VW Passenger Cars w nowym salonie VW Porsche Warszawa Okęcie.

Warto ponownie zaznaczyć, że w 99SELECT selekcjonujemy jedynie konkretne egzemplarze z dużych ilości samochodów, jakimi dysponujemy we flotach naszych spółek rent a car – 99RENT, Enterprise, National oraz Alamo. Nasze samochody pochodzą z polskich salonów, mają potwierdzoną historią serwisową, są zweryfikowane pod względem technicznym i prezentowane na naszej stronie internetowej www.99SELECT.pl poprzez kompletny i innowacyjny system prezentacji Vitrual Car 360.

Misją 99SELECT jest zadowolony klient, który kupuje samochód z pewnego źródła, z pełną historią serwisową i bardzo często jeszcze na gwarancji producenta.
Nasi pracownicy to doświadczona i zaangażowana kadra, która swoje wieloletnie doświadczenia zdobywała w autoryzowanych punktach dealerskich różnych marek. Dzięki temu gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość obsługi.

Dodatkowo zapewniamy atrakcyjne warunki finansowania zakupu poprzez Leasing Operacyjny, Leasing Finansowy lub Kredyt oraz korzystne pakiety ubezpieczeniowe OC/AC/NW, ubezpieczenia utraty wartości GAP oraz ubezpieczenia kosztów napraw, często nazywane gwarancjami rozszerzonymi.

GŁOSOWANIE

Imię głosującego: Nazwisko głosującego: E-mail głosującego:

Weź udział w głosowaniu we wszystkich kategoriach Fleet Derby wypełnij pełny formularz. GŁOSUJ

Wybierz najlepszych w poszczególnych kategoriach:

Back to top