Ireneusz Tymiński

Prezes Zarządu
Emotis Sp. z o.o.

Od 2000 roku związany z branżą flotową. Doradzał największym flotom w Polsce i regionie Centralnej Europy w zakresie finansowania i zarządzania flotą, polityki flotowej, bezpieczeństwa. Był dyrektorem polskiego oddziału międzynarodowej firmy doradczej Fleet Logistics. Wprowadził na polski rynek nowy CFM (KBC Autolease) oraz szefował Departamentowi Leasingu światowego brokera ubezpieczeniowego Aon. W 2018 wprowadził na rynek firmę Emotis – ogólnopolskiego dostawcę wynajmu krótkoterminowego, którego głównym odbiorcą są floty oraz zakłady ubezpieczeń, operatorzy assistance i CFM. Po ponad roku działalności Emotis z 14 oddziałami w całej Polsce należy do czołówki branży Rent a car, stawiając na jakość obsługi, samochodów, procesów i technologii. Jak twierdzi, to dopiero część wartości, jakie Emotis nieustannie tworzy dla fleet managerów i pozostałych partnerów branży flotowej.

Autor serii artykułów, wykładów i wystąpień na szkoleniach i konferencjach finansowych oraz motoryzacyjnych. Pasjonat nowoczesnej mobilności, technologii, biegania i dobrej kuchni.

GŁOSOWANIE

Głosowanie w Plebiscycie Fleet Derby 2019 zakończyło się 14 czerwca 2019. Zapraszamy do głosowania w plebiscycie w przyszłym roku!

Poznaj laureatów Fleet Derby 2019: https://www.fleetderby.pl/aktualnosci/gala-wreczenia-nagrod-2019/

Weź udział w głosowaniu we wszystkich kategoriach Fleet Derby wypełnij pełny formularz. GŁOSUJ

Wybierz najlepszych w poszczególnych kategoriach:

Back to top