Dariusz Tucharz

Dyrektor Departamentu Car Fleet Management
mLeasing Sp. z o.o.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W trakcie rozwoju zawodowego uczestniczył w programie Management organizowanym przez ICAN Institute wspieranym zasobami wiedzy i narzędzi Harvard Business Review Polska.

Związany z branżą motoryzacyjną od 1996 roku, natomiast przygodę z branżą leasingu oraz wynajmu rozpoczął w 2001 roku. Początkowo pracował u jednego z największych dealerów samochodowych, gdzie odpowiadał za obsługę klientów flotowych. Od 2003 roku zatrudniony w mLeasing Sp. z o.o. Od początku, odpowiedzialny za kompleksowe wdrożenie usług Car Fleet Management do oferty mLeasing Sp. z o.o.

Do dziś z sukcesami zarządza całym obszarem CFM w mLeasing Sp. z o.o. z uwzględnieniem: sprzedaży, obsługi technicznej, remarketingu oraz back office.

Od 2005 roku reprezentuje mLeasing w Polskim Związku Leasingu i Wynajmu Pojazdów (PZWLP), a od 2014 pełni funkcje Członka Komisji Rewizyjnej PZWLP.

GŁOSOWANIE

Głosowanie w Plebiscycie Fleet Derby 2019 zakończyło się 14 czerwca 2019. Zapraszamy do głosowania w plebiscycie w przyszłym roku!

Poznaj laureatów Fleet Derby 2019: https://www.fleetderby.pl/aktualnosci/gala-wreczenia-nagrod-2019/

Weź udział w głosowaniu we wszystkich kategoriach Fleet Derby wypełnij pełny formularz. GŁOSUJ

Wybierz najlepszych w poszczególnych kategoriach:

Back to top