Laureaci FD 2021_grupowe

GALA WRĘCZENIA NAGRÓD FLOTOWYCH 2021

Zwieńczeniem jubileuszowej, dziesiątej edycji ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby, była uroczysta gala wręczenia statuetek, która odbyła się 17 czerwca 2021r. w restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler. Głosowanie w plebiscycie trwało pół roku, od stycznia do czerwca br., za pośrednictwem strony internetowej www.fleetderby.pl. Organizatorem gali i plebiscytu była redakcja miesięcznika „Fleet. Auto w firmie”.

Fleet Derby to plebiscyt internetowy, dedykowany zarówno dostawcom rynkowym, jak i jego odbiorcom. Plebiscyt ma na celu prezentację zespołów flotowych, fleet managerów, a także promocję dostawców produktów i usług dostępnych na polskim rynku, które kształtują rynek flotowy oraz mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej, leasingowej i flotowej.

W tym roku do Fleet Derby przyjęto aż 183 zgłoszenia w poszczególnych kategoriach. W plebiscycie oddano 230 000 potwierdzonych głosów. Nagrody przyznano w 6 kategoriach: Zespół Flotowy Roku, Fleet Manager Roku, Napędy alternatywne (12 podkategorii, z podziałem na samochody osobowe i użytkowe), Elektromobilność (4 podkategorie),  Produkt/ Usługa Flotowa z 23 podkategoriami produktowymi oraz Motoryzacyjna Marka Flotowa (z podziałem na samochody osobowe i użytkowe). Ogólnie nagrodzono 39 finalistów.

Mocna pozycja i rozpoznawalność plebiscytu Fleet Derby, sprawiają, że nagrody w tym plebiscycie oznaczają uznanie płynące od bezpośrednich odbiorców usług, ale również od przedstawicieli branży flotowej.

 

LAUREACI FLEET DERBY 2021

 

 

I. ZESPÓŁ FLOTOWY ROKU

Toyota Motor Poland

Nagrodę odebrał: Jerzy Żaczek, General Manager, Field Operation & Corporate Sales Department, Toyota Motor Poland

 

II. FLEET MANAGER ROKU

Grzegorz Misiejko
Administrator Floty

BIBUS MENOS Sp. z o.o.

 

III. MOTORYZACYJNA MARKA FLOTOWA

  • Samochody osobowe

ŠKODA

Nagrodę odebrała: Agnieszka Krawentek, Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów ŠKODA

 

  • Samochody użytkowe

RENAULT

Nagrodę odebrała: Karolina Krzysztofowicz, Zastępca Szefa Działu Flotowego Grupa Renault

 

IV. ELEKTROMOBILNOŚĆ (4 podkategorie):

  • Finansowanie niskoemisyjnego transportu

Wynajem płynie z prądem!
Hitachi Capital Polska

Nagrodę odebrał: Aleksander Laskowski, Acquisition & Partnership Manager w Hitachi Capital Polska

 

  • Ładowarki samochodów elektrycznych

SMARTPOLE CHARGER – stacja ładowania w słupie oświetleniowym
Alumast S.A.

Nagrodę odebrał: Krzysztof Joppke, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Grupy Alumast S.A.

  • Sieci stacji ładowania pojazdów elektrycznych

Sieć stacji ładowania pojazdów elektrycznych PKN ORLEN
PKN ORLEN S.A.

Nagrodę odebrał: Michał Żak, Kierownik projektu z Obszaru Energetyki, PKN ORLEN S.A.

 

  • Zerowy bilans CO₂

Volkswagen Way To Zero
Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Kamil Bielasty – Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów Volkswagen Samochody Osobowe

 

 

V. NAPĘDY ALTERNATYWNE

Samochody osobowe

  • Napęd mild-hybrid (mHEV – Mild Hybrid Electric Vehicles)

Ford Focus
Ford Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Karol Jelonek, Kierownik Strefowy ds. Sprzedaży Flotowej Ford Polska

 

  • Napęd hybrydowy (HEV – Hybrid Electric Vehicles)

Toyota Yaris Hybrid
Toyota Motor Poland Co. Ltd. Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Jerzy Żaczek, General Manager, Field Operation & Corporate Sales Department Toyota Motor Poland

 

  • Napęd hybrydowy typu plug-in (PHEV – Plug-in Hybrid Electric Vehicles)

Nowe Renault MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid
Renault Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Karolina Krzysztofowicz, Zastępca Szefa Działu Flotowego Grupa Renault

 

  • Napęd elektryczny (EV/BEV – Electric Vehicles/Battery Electric Vehicles)

Volkswagen ID.4
Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Kamil Bielasty – Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów Volkswagen Samochody Osobowe

 

  • Napęd ogniwami paliwowymi (FCEV – Fuel Cell Electric Vehicles)

Toyota Mirai
Toyota Motor Poland Co. Ltd. Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Jerzy Żaczek, General Manager, Field Operation & Corporate Sales Department Toyota Motor Poland

 

Samochody użytkowe

  • Napęd mild-hybrid (mHEV – Mild Hybrid Electric Vehicles)

Ford Transit
Ford Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Karol Jelonek, Kierownik Strefowy ds. Sprzedaży Flotowej, Ford Polska

 

  • Napęd hybrydowy typu plug-in (PHEV – Plug-in Hybrid Electric Vehicles)

Ford Transit Custom
Ford Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Karol Jelonek, Kierownik Strefowy ds. Sprzedaży Flotowej Ford Polska

 

  • Napęd elektryczny (EV/BEV – Electric Vehicles/Battery Electric Vehicles)

MAN eTGE
MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Beata Galas, Dyrektor Marketingu i Komunikacji, MAN Truck & Bus Polska

 

 

VI. PRODUKT/ USŁUGA FLOTOWA (23 podkategorii)

  • Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna MOYA Firma
Anwim S.A.

Nagrodę odebrał: Marcin Puchalski, Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży Hurtowej i Flotowej sieć stacji paliw MOYA, ANWIM S.A.

 

  • Aukcje samochodów używanych

autoaukcja.com
Volkswagen Financial Services

Nagrodę odebrał: Paweł Bokun, Kierownik Działu Sprzedaży Remarketingu Volkswagen Financial Services

 

  • Dealer flotowy

CARSED
CARSED Autoryzowany Dealer Volkswagen, SEAT, CUPRA, SKODA, Volkswagen Samochody Dostawcze

Nagrodę odebrał: Waldemar Świercz, Dyrektor Zarządzający CARSED

 

  • Ekologiczne rozwiązania dla flot samochodowych

System WEBFLEET dla EV
Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Arkadiusz Pawelczyk, Sales Manager, Webfleet Solution

 

  • Karta paliwowa

Karta Paliwowa Shell Card
Shell Polska Sp. z.o.o.

Nagrodę odebrała: Katarzyna Warzywoda, Dyrektorka ds. sprzedaży na Polskę, Bałtyki i Ukrainę, Shell Polska

 

  • Niezależne sieci serwisowe

Sieć serwisów MOTO Flota
MOTO Flota Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Tomasz Pełczyński, Kierownik Działu Rozwoju Sieci Serwisowej MOTO Flota

 

  • Oprogramowanie do zarządzania flotą

ABAX Access – jedna platforma dla wszystkich potrzeb
ABAX Poland Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Dariusz Gończ, Commercial Director, ABAX Poland Sp. z o.o.

 

  • Paliwa, oleje

Shell Rimula – olej silnikowy
Shell Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrała: Katarzyna Warzywoda, Dyrektorka ds. sprzedaży na Polskę, Bałtyki i Ukrainę, Shell Polska

 

  • Program finansowy importera

Ford Leasing Opcje
Ford Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Karol Jelonek, Kierownik Strefowy ds. Sprzedaży Flotowej Ford Polska

  • Program na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym

Arval Driving Academy
Arval Service Lease Polska Sp. z o.o

Nagrodę odebrała: Agnieszka Goworek, Senior Marketing Manager, Arval Service Lease Polska

 

  • Program serwisowy ASO

Karta Flotowa Renault – pogram serwisowy ASO Renault/Dacia
Renault Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Piotr Paziński, Program Manager Obsługi Posprzedażnej Flot Grupa Renault

 

  • Rozwiązanie wewnętrznego carsharingu

PasCom FLOTA II Carsharing
PasCom Sp. z o.o.

Pisemne podziękowania złożył Marek Zwierzchowski, Wiceprezes firmy PasCom, który nie mógł uczestniczyć osobiście w gali

 

  • Salony sprzedaży samochodów używanych

POLEASINGOWE.CAREFLEET.PL
CAREFLEET S.A.

Nagrodę odebrał: Elżbieta Żychowicz, kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Używanych Carefleet

 

  • Serwis ogumienia

Partner Opony Polska – sprawdzone rozwiązania dla flot
Partner Opony Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrała: Aneta Dolińska, Prezes Zarządu Partner Opony Polska

 

  • Short & mid-term rental

Wypożyczalnia Samochodów
KAIZEN RENT

Nagrodę odebrał: Tomasz Czerwiński, Wiceprezes Zarządu Kaizen Rent

 

  • Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)

Dzienny Asystent Jazdy Cartrack Polska
Cartrack Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Wojciech Kukuła, PR Manager Cartrack Polska

 

  • Technologie i systemy bezpieczeństwa

System wspomagania kierowcy EyeSight™ (druga para oczu)
Subaru Import Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Paweł Latała, Kierownik działu marketingu, Subaru Import Polska

 

  • Technologie wspierające zarządzanie

BP Toll Box
BP EUROPA SE

Nagrodę odebrał: Michał Obiegała, Dyrektor do Spraw Operacyjnych BP

 

  • Telematyka (GPS, Monitoring)

SafeFleet. Monitoring GPS
SafeFleet Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Jakub Wojda, prezes zarządu SafeFleet

 

  • Ubezpieczenia

Kompleksowe rozwiązania PZU dla flot korporacyjnych
PZU SA

Nagrodę odebrał: Konrad Owsiński, dyrektor ds. underwritingu ubezpieczeń komunikacyjnych w Biurze Analiz i Oceny Ryzyka Ubezpieczeń Korporacyjnych PZU

 

  • Usługa finansowa dla konsumentów

Wygodne Raty – możliwość skredytowania każdej faktury serwisowej
Renault Polska Sp. z o.o.

Nagrodę odebrał: Olga Pilarczyk, Dyrektor Jakości i Obsługi Posprzedażnej Grupa Renault

 

  • Wirtualny salon samochodowy (digitalizacja sprzedaży)

Marketplace – Athlonstock.pl
Athlon Car Lease Polska Sp. z o. o.

Nagrodę odebrał: Marek Zaskurski, Marketing & Business Development Director, Athlon Car Lease Polska Sp. z o. o.

 

  • Wynajem długoterminowy (CFM)

TRUCK CARE Wynajem długokomfortowy
TRUCK CARE Sp. z o. o.

Nagrodę odebrał: Janusz Rachwał, Dyrektor Handlowy TRUCK CARE

 

———————————–

GALERIA ZDJĘĆ Z GALI:
-fot. P. Ptak/ Magazyn Fleet: https://photos.app.goo.gl/16YcWkx3cRcLdCnU7

Back to top